ניו בורן

1/2

לצלם ניו בורן זו התרגשות גדולה בשבילי. זה לתעד ולהעביר את הרגש של הרגעים הראשוניים בחיי היקר לנו מכל. המטרה שלי היא להעניק לכם זיכרון אותנטי של החיים החדשים שילווה אתכם לכל החיים.

ההבעות, החיבוקים, הבכי, הרוגע והשלווה שמלווים את התינוק שלנו ואותנו בתחילת הדרך החדשה.

אני מאמינה בלצלם רגעים אלו באוירה טבעית, בשילוב המשפחה (הורים, אחים...), בזרועות האוהבים, במקום נוח הן להורים והן לתינוק. 

מתי כדאי לצלם צילום ניו בורן?

צילום ניו בורן מומלץ עד גיל שבועיים של התינוק. 

ההמלצה שלי היא לצלם בגיל של יום-יומיים -עוד בבית חולים, אלה הרגעים הבאמת ראשוניים ומיוחדים שמעבירים המון תחושות והתרגשות ולתעד זאת יהיה זיכרון מרגש ונוגע. ניתן לתאם איתי ואוכל להגיע לבית חולים/מלונית בהם אתם נמצאים.

 

איפה כדאי להצטלם?

אני מאמינה בצילום אותני וטבעי ולכן ממליצה לצלם בבית חולים/מלונית או בבית שלכם כך שזה באמת ימחיש את החוויה שאתם עוברים ובמקומות בהם אתם חווים אותה. 

כמובן שניתן גם לתאם ולהגיע לסטודיו שלי

 

מה כדאי להביא לצילומים?

אני מביאה איתי שמיכות, כובעים וסרטים כך שבמידה ותרצו הם יהיו זמינים לכם לצילומים כמובן שאתם מוזמנים להביא עמכם: שמיכות מיוחדות, כובעים, סרטים לשיער או חפצים מיוחדים כגון: בובה/דובי או אולטרסאונד וכו ניתן יהיה לשלב את זה בצילומים

 

יש המון סידורים בתהחלה וההרגשה הבריאותית לא תמיד במיטבה, איך ניתן לשלב זאת עם הצילומים?

התקופה הראשונה, ובמיוחד הימים הראשוניים אכן מאוד עמוסים והמצב הבריאותי לא 100 אחוז, אבל מאחר ואלה רגעים מרגשים - זו ההזדמנות שלנו לתעד ולהשאיר זיכרון מדהים ובלתי נשכח. 

הצילומים עצמם אורכים כחצי שעה נטו וברגע שנוכל לתאם זמן נוח לכם , כך שתוכלו לתאם שהמשפחה (בעל ואחים) יהיו פנויים (ללא אורחים נוספים), אני אדאג לצלם בזמן מוקצה ולהבליט את הצדדים הנכונים והמרגשים שלכם - גם אם המצב הבריאותי לא במיטבו. אני אנחה אתכם כך שתרגישו בנוח ובטבעיות וזה מה שתזכרו דרך התמונות.