למה בעצם כדאי וחשוב להצטלם צילום מקצועי אצל צלמת משפחה וילדים ?

אנחנו חיים בעידן של טכנולוגיה ומצלמה זמינה לנו כל הזמן, מתעדים המון ובהרבה מהרגעים…

תמונות בטלפון או תמונות שנשארות במחשב יש להם ערך וחוויה אבל אינן יכולות להחליף תמונות משפחתיות איכותיות בהן כולם נוכחים, בהן רואים את החיבור והקשר בין כל בני המשפחה, בהן מועבר הרגע, ההנאה, האינטראקציה והרגש בצורה איכותית ומושלמת!

אספתי כמה סיבות למה כדאי להשקיע בצילומי משפחה אותנטיים איכותיים ומקצועיים:

1. תמונות משפחתיות מעלות את הביטחון העצמי של הילדים!! מחקרים פסיכולוגים ממש מדברים על כך, כשהילדים חווים את המשפחה כיחידה של כולם ביחד, הם מרגשים את הערך והמשמעות שלהם בתוך היחידה הזו! ילדים שגדלים בבית בו יש תמונות משפחתיות תלויות על קיר, גדלים ומרגישים שייכים ואהובים. תמונה שתלויה ומונגשת ברמה היום יומית כחלק מהבית וההוואי המשפחתי, יש להן אפקט משמעותי בתחושת בטחון ושייכות.

2. תמונות של זכרונות לעד. הרבה פעמים ערך התמונות המשפחתיות בולט כשהן נהרסות מסיבה כלשהי (שריפה או אבדה) או אם משהו כבר לא נמצא אתנו בחיים. שומעים כל כך הרבה סיפורים על אנשים שיש להם מעט מאוד תמונות עם האדם שהיה כל כך יקר בחיים שלהם ומצטערים שלא יצרו תמונות עם זיכרונות אתם. כשמבינים שכל מה נשאר זה תמונות וזיכרונות, רואים את ערך התמונות המשפחתיות בצורה הרבה יותר ברורה ומשמעותית. החיים קצרים, לא כולם יהיו איתנו לעולמים – תעריכו את הרגע, תהנו מכאן ועכשיו – תצרו חוויות זיכרונות ותמונות בלתי נשכחות בצילומי משפחה מקצועיים ואיכותיים בהם כולם נמצאים ולכל אחד יש את הבמה והרגע שלו, יחד עם החיבור והרגעים של כולם יחד

3. זהו זמן של חוויה משותפת! כיף אמיתי של כולם ביחד!! הרבה לקוחות מספרים שצילומי משפחה זו הנאה אמתית וזמן חיבור בין כולם שלא תמיד יוצא לעשות בצורה כזו קלילה וזורמת. גם אם קשה לכם מול המצלמה, אנחנו יוצרים רגעים וחוויות אותנטיות של אינטראקציות, חיוכים, חיבוקים והרבה צחוקים. ומה שנשאר לכם בסוף זה לא רק התמונות המקצועית המושלמת אלא גם הרגש והתחושות שחוויתם ושכל פעם שתביטו בתמונות , זה יחזיר אתכם למה שהרגשתם באותו הרגע!

4. לתעד תקופות את שלבי החיים, אירועים מיוחדים ומשמעותיים בחיינו. הזמן חולף כל כך מהר, השנים עוברות ופתאום הילדים גדלים, מתגייסים ועוזבים את הבית. ליצור מזכרת עוד מהרגע של הבייב הקטן בבטן- מיצירת חיים המשמעותית מכל! לתעד את השנה הראשונה שהיא לא הכי פשוטה ואף מאתגרת ויחד עם זאת הכל כך מיוחדת ששינתה את חיינו לתמיד! הילדים משתנים כל כך מהר, תתפסו את השינויים האלה, רגעי נפילת השיניים, הצטרפות של אחים למשפחה, עליה לכיתה א, אירועי יום הולדת, טיולים, חוויות יום יומיות בבית בטבע, או בים. אלה חוויות ותמונות שיעלו בכם חיוך גדול כל פעם מחדש!!!

אז אם עדיין אין לכם תמונה משפחתית איכותית ומושלמת, זה הזמן לקבוע צילומי משפחה!! הזמינו ושריינו מקום כאן. מחכה להכיר ולצלם אתכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Email
Messenger
Phone
WhatsApp
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
גלילה למעלה
דילוג לתוכן