אני מאמינה בהתאמת בוק בת מצווה לאופי סגנון ואוירה שמתאימה לכל חוגגת!

איך עושים את זה?

אנחנו עושות שיחה, אני אכוון אתכם עם כמה שאלות ולפי זה אוכל להציע לכם את הלוקיישנים והמסלול המתאים ביותר ליום הצילומים. יש מגוון רחב של אפשרויות: יער, אגמים, נחלים, גרפיטי, ים, אורבני, סוסים, שלכת, פריחות ועוד….

אני נוסעת להרבה מקומות בארץ ולכן מכירה הרבה מקומות. כך שאוכל להציע לכם כמה אפשרויות ותוכלו לבחור ולהחליט מה הכי נוח ומתאים לכם

אחרי שהחלטנו על לוקיישנים, נדבר על בגדים צבעים ואביזרים. אני ממליצה לכם מה כדאי להביא וללבוש בהתאם ללקושיינים שבחרנו. בנוסף, לי יש לבוש וחפצים שונים שאני גם כן מביאה ותוכלו לבחור אם להשתמש בהם או לא.

צבעים ולבוש משפעים מאוד על האוירה והתוצאה של התמונות ולכן, ההמלצות האלו חשובות ומשמעותיות. תוכלו לשלוח לי תמונות או שנעשה שיחה וידאו ואשמח לראות וליעץ לכם על הכל!

ביום הצילומים, יש בנות שמאוד אוהבות מצלמה ויש בנות שיותר ביישניות. אל תדאגו, יש לי הרבה שיטות לשחרר את הבנות וליצור אוירה נוחה נעימה ומשחוררת לכל אחת בהתאם לאופי שלה. בכדי לתפוס את המצולמת בצורה הכי טבעית, אני בדרך כלל מדברת איתן, אומרת להן לעשות פעולות שונות, שמים מוזיקה אם זה עוזר ועוד ועוד…ברגע שהמצלומת עסוקה ועושה משהו תוך כדי הצילומים, זה קצת מוציא את הפוקוס מהמצלמה ומתחילים לאט לאט להרגיש בנוח.

כשהבוק הוא תואם את מה שהחוגגת אוהבת, היא הכי שמחה מאושרת וזורחת – וזו החוויה הייחודית והמיוחדת ביותר שלה! כך אפשר לתפוס את האושר המאיתי הטבעי והאותנטי ביותר!

בואו נכיר ונתחיל לתכנן את הבוק המושלם שלך: לחצו כאן להשארת פרטים ואני חוזרת אליכם

2 מחשבות על “בוק בת מצווה טבעי אותנטי ובלתי נשכח”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Email
Messenger
Phone
WhatsApp
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
דילוג לתוכן