למה לעשות צילומי משפחה? אנחנו מצלמים היום המון בטלפון הנייד שלנו ויש כל כך הרבה תמונות של הרגעים שלנו אז למה כדאי להשקיע וללכת להצטלם אצל צלמים?

צילומי משפחה מקצועיים הם תמונות בהן כל המשפחה ביחד בתמונות. כולם באינטראקציה בחיבור ובחוויה משותפת. אלה הרגעים שהרבה פעמים קשה לתפוס בנייד כי תמיד משהו מצלם והחוויה היא אחרת ברגע שמשהו חיצוני מסתכל ותופס את האותנטיות הייחודית בין כולם

למה בטבע? בטבע יש את יתרון המרחב, המאפשר להתנייד ולשחק בחופשיות גדולה. ילדים בדרך כלל משתחררים יותר בחוץ כי יש להם מגוון של אפשרויות להביע את עצמם. בין אם זה לרוץ, לשחק, לאסוף עלים ובין אם זה להסתובב עם אמא או אבא, לעשות פיקניק או פשוט לטייל.

לתפוס רגעים בהם משקפים בדיוק את האופי ואת החוויה הם הרגעים המיוחדים והמרגשים שישארו לך ולמשפחתך לתמיד.

בעוד 10-20 שנים כשתראו את התמונות האלה, זה יעלה חיוך ויחמם את הלב – אין יותר יקר ממזכרת כזו

מה חשוב לדעת לפני צילומי משפחה בטבע?

כדאי להכין את הילדים לקראת מה הולכים. להתיעץ איתם במה הם ירצו לשחק ולהביא את מה שנראה לכם מתאים. בין אם זה צעצוע אהוב או כדור או ספר לקרוא על מחצלת. כל מה שאתם מרגישים שהילדים שלכם יאהבו ויתלהבו לעשות ולשחק

מבחינת בגדים, בצילומי טבע ממליצה מאוד להתאים את הגוונים של הבגדים לצבעי הטבע בו תצטלמו. בד”כ צבעי פסטל בגוונים של חום ירוק צהוב מאוד יתאימו. אני ממליצה לא לבוא כולם באותו גוון אלא לבחור גוונים שהם דומים או משלימים בכדי שלא כולם יראו בתלבושת אחידה מצד אחד וכן ישתלבו ויתחברו בצבעוניות מצד שני.

רוצים גם חוויה עם מזכרת בלתי נשכחת?

מזכרת ייחודית אותנטית של המשפחה שלך?

כתבו לי libbypeer@gmail.com ונתחיל לתכנן את החוויה המושלמת עבורך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Email
Messenger
Phone
WhatsApp
Messenger
WhatsApp
Phone
Email
גלילה למעלה
דילוג לתוכן